1. Ana Sayfa
  2. Aktiviteler & Spa

AKTİVİTELER & SPA

Profesyonel eğlence ve aktivite ekibimiz tarafından hazırlanan zengin wellness programı ve yenilikçi aktiviteler; ünlü şov grupları, partiler, festivaller… Sevdiklerinizle beraber unutamayacağınız bir tatil da sizleri bekliyor.

Sultanlara yakışır hamam sefaları, masaj terapileri ve benzersiz cilt bakım ürünleri sayesinde teninizi kucaklayacak bir özgürlük hissi ve ruhunuzu yenileyecek anlar yaşayacaksınız.

SPA

Eşsiz masaj ve bakımlarla yaşam enerjinizi yükselterek, hem bedeninizi hem de ruhunuzu şımartmaya ne dersiniz? Marpessa Blue Beach Resort & Spa Hotel’in uzman terapistleri eşliğinde çok özel masaj ve bakım programları sizi bekliyor. Sultanlara yakışır hamam sefaları, peri masallarını andıran masaj terapileri ve benzersiz cilt bakım ürünleri sayesinde teninizi kucaklayacak bir özgürlük hissi ve ruhunuzu yenileyecek anlar yaşayacaksınız.

Türk Hamamı

Otelimizde hijyenik, rahatlatıcı, ferah ortama sahip olan Türk hamamını, geniş ve ferah ortamı ile size huzur dolu bir ortam sunuyor. Hamamdan yararlanmak isteyen konuklarımız, kese, köpük masajı, yağ masajı, spor masajı, sırt masajı, ayak-sırt-kol masajı ve kombine masaj ile bedenlerinin ihtiyaç duyduğu tüm bakımlarla rahatlarken, stresten arınıyor.

Sauna

Otelimizde hijyenik, rahatlatıcı, ferah ortama sahip olan saunamızda tütsü kokuları ile arınacaksınız. Sauna sonrası özel dinlenme odası, vücudunuzu zinde tutmak amacıyla şok duş, soyunma kabin ve dolapları mevcuttur.

Fin Hamamı (Buhar Banyosu)

Otelimizde hijyenik, rahatlatıcı, ferahlatıcı, özel aromalı buhar sistemine sahip olan Fin hamamı da bulunmaktadır. Buhar banyosunun en bilinen iki özelliği baskı ve stresi azaltır, rahatlatır. Yoğun Buhar bulutları sizi sağlıklı ve stressiz bir yaşama taşıyarak kozmetik ürünlerinin aksine doğal bir gençleşme sağlar. Yorgunluğunuz buharlaşıp kaybolsun. Buhar banyosu sonrası özel dinlenme odası mevcuttur.

Masaj Salonu

Otelimizde köpük masajı, yağ masajı, spor masajı, sırt masajı, ayak-sırt-kol masajı ve kombine masaj ile bedenlerinin ihtiyaç duyduğu tüm bakımlarla rahatlarken, stresten arınıyor.

MARPESSA HİKAYESİ
Silifke
Marpessa Hikayesi
Muhteşem denizi , sıcak kumsalları , doğa sporları ile tatil beklentilerinizi çok üste çıkarabileceğiniz bu bakir bölgeden vazgeçemeyeceksiniz.